Antrenör Maaşları 2023 Ne Kadar?

Antrenör Maaşları 2023 Ne Kadar?

Antrenör maaşları 2023 yılı için merak edilmeye başlandı. BESYO mezunları ya da elinde antrenör belgesi olanlar için güncel verilerle maaşları açıkladık. Antrenör maaşları 2023 yılındaki güncel oranları haberimizden anından görebilirsiniz.

ABONE OL
12/24/2023 03:52
Antrenör Maaşları 2023 Ne Kadar?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kadrolu antrenör maaşları 2023 yılı içerisinde değişikliğe uğrayacak. Temmuz ayı kapsamında görüşülecek memur ve emekli zamlarının sonrasında kadrolu olarak hizmet veren antrenörler de daha fazla maaş alacak. Henüz memur zammı hakkında net açıklama yapılmasa bile kadrolu olarak devlet bünyesinde çalışan antrenörlerin ilk 7 aylık periyotta aldığı maaşları görebilirsiniz.

Antrenör maaşları 2023 yılının ilk 7 ayında hangi düzeyden hesaplanıyordu? Antrenörlerden ne kadar saat çalışıp ne kadar maaş alıyordu? Hepsinin yanıtını haberimizden okuyabilirsiniz.

Besyo Antrenörlük Ne Kadar Maaş Alır?

1.kademe antrenör maaşları 2023 yılında asgari ücret seviyesinden maaş almaktadır. 1. Kademe yardımcı antrenör unvanına sahiptir. Bu nedenle özellikle tecrübesiz olan 1. Kademe antrenörlere asgari ücretten daha fazla vermemektedirler. Ancak BESYO mezunları 2. Kademe antrenör olarak nitelendirilmektedirler. Besyo antrenörlük bölümü mezunları asgari ücretin üzerinde maaş almaktadırlar.

Fitness Hocası Maaşı Ne Kadar?

Yüzme antrenör maaşları ile fitness hocaları için maaş sorgulaması fazlasıyla yapılmaktadır. Kurumdan kuruma ve ilden ile değişmekle birlikte ortalama şekilde 14 Bin civarında maaşları bulunmaktadırlar. Bazı kurumlar ise saatlik çalışma ücreti vermektedirler. Ülkemizde çok sık ihtiyaç duyulan fitness hocaları deneyimlerini geliştirdikçe maaşlarını yükseltebilmektedirler. Antrenör maaşları 2023 yılındaki zamdan sonra 14 Bin TL seviyesinden yukarı çıkacaktır.

Futbol Antrenörü Ne Kadar Maaş Alır?

Futbol antrenörü maaşı ile teknik direktör maaşları arasında farklılık bulunmaktadır. Bir futbol teknik direktörü zam yapılmadan önce en az 45 Bin TL alıyordu. Ancak antrenör maaşları 2023 yılı için 14 Bin TL seviyesindeydi.

SON DAKİKA FLAŞ HABER  Cezaevi Kâtibi Maaşları Ne Kadar?

Boks Antrenörleri Ne Kadar Maş Alıyor?

Boks antrenörleri zamdan önce ortalama 18 Bin TL maaş almaktaydı. 4B sözleşmeli antrenör maaşları, kadrolu çalışan antrenörlere göre daha yüksek ücret almaktadırlar. Ancak sözleşmeli atamalarda tayin hakkı istenememektedir. Sözleşmeli personelin tayin hakkı konusunda net bilgi almak için ilgili konuya gidebilirsiniz.

Antrenör Maaşları 2023 Yılında Ne Zaman Artacak?

GSB antrenör maaşları Temmuz 2023 döneminde zamlanarak yeni maaşlar Resmi Gazetede yayınlanacak. Bu tarihten sonra antrenör maaşları 2023 için zamlı bir şekilde ödenmeye başlanacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.