Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi 2023 Açıklandı! Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi için Kollar Sıvandı
  • Personel Maaşları
  • Kredi
  • Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi 2023 Açıklandı! Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi için Kollar Sıvandı

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi 2023 Açıklandı! Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi için Kollar Sıvandı

Devlet destekli borç kapatma kredisi için düğmeye basıldı. Borcu olan vatandaşlara yeni bir umut ışığı yandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama neticesinde devlet destekli borç kapatma kredisi çıkarılıyor. Eğer borcunuz varsa hemen krediyi kullanabilirsiniz.

ABONE OL
07/11/2023 14:25
Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi 2023 Açıklandı! Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi için Kollar Sıvandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı borç kapatma kredisi hakkında düğmeye bastı ve talimatı verdi. Borcu olan ve bir türlü borcunu sıfırlayamayan vatandaşlara umut ışığı doğdu. Artık borcu olanlar için ekstra bir kredi imkanı sağlanacak. Böylece borçlar rahatlıkla kapanabilecek.

Devlet destekli borç kapatma kredisi için bu hafta içerisinde açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni haftayı borçlulara sürpriz vererek açtı. Eğer borcunuz varsa ve nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsanız kara kara düşünmeye son verin. Hemen borç kredisini talep edin.

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi Veriyor Mu?

E-Devlet borç kapatma kredisi sorgulamaları yapılmaya başlandı. Devlet, yapılan son gelişmeler neticesinde borç kapatmak isteyenlere kredi vereceğini açıkladı. Bu kredi ihtiyaç kredisi adı altında bankalardan talep edilebilmektedir. Krediyi alanlar eşit aylara bölünen taksitlerle kredilerini ödeyebilmektedirler. Böylece borçlarını sonlandırabilmektedirler. Diğer adıyla borç transferi şartları nelerdir? aşağıda sıraladık:

  • Bankalardaki finansman ürünlerini kullandıktan sonra borçlarını ödeyemeyenler için kullandırılmaktadır.
  • Kredinin vade sayısı borcunuzun tutarına göre ve bankaya göre değişiklik göstermektedir. Ancak her banka eşit taksitlere bölmektedir.
  • Krediden çekilen tutar genellikle en fazla 36 aya bölünebilmekle birlikte özel ve devlet bankaları tarafından destek sağlanmaktadır.

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisini Hangi Banka Veriyor?

Halkbank borç kapatma kredisi veren bankaların başında gelmektedir. Devlet bankası olduğundan ve diğer bankalara nazaran daha kolay kredi çıkarma imkanı veren banka olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz. Bunun dışında borç kapatma kredisi faizi ne kadar diye soranlara kolaylık sağlayabilecek diğer bankaları aşağıda sıraladık:

  • Vakıfbank borç kapatma kredisi desteği veren devlet bankalarındandır.
  • Ziraat Bankası borç kapatma kredisi Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklama sonucunda tüm bankalardaki kredi kartı borçları için kredi imkanı verecek.
  • PTT borç kapatma kredisi desteğini belirli bir süreliğine vermektedir.
SON DAKİKA FLAŞ HABER  Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır? Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi 2023

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi Kaç Ay?

Yasal mevzuatlara göre borcunuzu kapatmak için kredi çektiğinizde vade sayısı belirlenmektedir. Örneğin 150 Bin TL borç kapatma kredisi çeken birisi en fazla 60 aya kadar taksit yaptırabilmektedir. Erdoğan tarafından yapılan açıklama gereği 36 aylık vade sayısı 60 aya kadar çıkartıldı. Eğer bankada icranız varsa bankadan icra kaldırma 2023 yöntemini ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.