Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır? Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi 2023

Geriye dönük kredi kartı ekstresi almak isteyenler bir hayli fazla. Özellikle harcadığı miktardan daha fazla kredi kartı borcu miktarı ödediğini düşünenler geri dönük ekstre talep edebilmektedirler. Ayrıca eski tarihlerde yaptığı harcamaları görmek isteyenler için de güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. 10 yıllık hesap hareketlerine kadar geriye gitmek isteyenlere bankaların avantajlı hizmeti bulunuyor. Geriye dönük kredi kartı ekstresi almak isteyip bir türlü başaramayanlara adım adım anlattık. Eğer siz de 5 yıllık hesap hareketleri, 10 yıllık hareketleri görmek istiyorsanız hemen haberimize göz atabilirsiniz.

Banka Hesap Hareketleri En Fazla Kaç Yıl Saklanır? Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Alınır Mı?

Geçmiş yıllara ait hesap dökümü herkes tarafından merak edilmektedir. Kredi kartı kullananlar, bankalarda hesabı bulunanlar, banka hesap kartı kullananlar ya da kıymetli maden alış ve satışı yapanlar geriye dönük işlemlerine bakmak istemektedirler. Bu durumda karşımıza bankaların geriye dönük hesap ekstresi alma hizmeti çıkmaktadır. Geriye dönük kredi kartı ekstresi ve hesap ekstresi alınabilmektedir. Bu hizmet kanunlarla resmi bir şekilde korunmaktadır. Bankalar müşterilerinin hesap ve kredi kartı hareketlerini 10 yıl boyunca saklamakla mükelleftirler. Dolayısıyla bundan 10 yıllık hesap hareketleri rahat bir şekilde görülebilmektedir.

Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır Yapı Kredi?

Geriye dönük hesap ekstresi nasıl alınır merak edenler için haberimizde ilk banka olarak Yapı Kredi Bankasını açıklamaktayız. Aşağıdaki adımları takip ederek Yapı Kredi müşterileri 5 yıllık hesap hareketleri ve 10 yıllık hareketlerini rahat bir şekilde görebilmektedirler:

Geri Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır Vakıfbank?

Kredi kartı ekstresi nasıl alınır merak eden Vakıfbank müşteri için adımları açıkladık. Eğer Vakıfbank üzerinden kredi kartı kullanıyorsanız aşağıdaki adımlarla beraber kredi kartı ekstrenizi görebilirsiniz:

Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır Akbank?

Vakıfbank geriye dönük hesap ekstresi nasıl alınır açıkladıktan sonra haberimize Akbank ile devam ediyoruz. Akbank müşterisi olanlar için 10 yıllık hesap hareketleri görme yöntemi aşağıdaki gibidir:

Geriye Dönük Hesap Ekstresi Nasıl Alınır İş Bankası? – Geri Dönük Kredi Kartı Ekstresi Alma

Geçmiş yıllara ait hesap dökümü almak isteyen İş Bankası müşterileri için adımlar oldukça basittir. İşte 10 yıllık hesap hareketleri görmek isteyen İş Bankası müşterilerinin takip etmesi gereken adımlar:

Geriye Dönük Kredi Kartı Ekstresi Nasıl Alınır Halkbank?

Geriye dönük hesap ekstresi nasıl alınır sorusu soran Halkbank müşterileri için son olarak takip edilmesi gereken adımları aşağıda açıkladık: