İŞKUR Kamu İlanları ile İşsiz Kalmayacak! İŞKUR Kamu İlanları ile 2023’teBinlerce Personel Alımı Yapılıyor!
  • Personel Maaşları
  • Son Dakika
  • İŞKUR Kamu İlanları ile İşsiz Kalmayacak! İŞKUR Kamu İlanları ile 2023’teBinlerce Personel Alımı Yapılıyor!

İŞKUR Kamu İlanları ile İşsiz Kalmayacak! İŞKUR Kamu İlanları ile 2023’teBinlerce Personel Alımı Yapılıyor!

İŞKUR kamu ilanları ile kimse işsiz kalmayacak! İŞKUR tarafından yayınlanan kurum dışı kamu ilanları kapsamında pek çok ilana yer verildi. İŞKUR kamu ilanları arasından şartlarını sağladığınız ilana siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

ABONE OL
12/24/2023 03:50
İŞKUR Kamu İlanları ile İşsiz Kalmayacak! İŞKUR Kamu İlanları ile 2023’teBinlerce Personel Alımı Yapılıyor!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR iş ilanları arasında üç farklı seçenek karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi İŞKUR personeli olarak alınacak iş ilanları, diğer özel sektör firmaları tarafından açılan personel alım ilanlarıdır. Sonuncusu ise İŞKUR tarafından açılan İŞKUR kamu ilanlarıdır. Bu ilanlar kurum dışı olarak farklı kamu kurumlarına yapılacak personel alımları için yayınlanmaktadır.

İŞKUR kamu ilanları belirli dönemlerde toplu bir şekilde açılmaktadır. Açılan her kamu ilanının farklı şartı olmaktadır. Bu şartlardan size uygun olanlarını belirleyerek kamu ilanlarınıza başvurunuzu anında İŞKUR üzerinden gönderebilirsiniz.

İŞKUR’dan Personel Alımı Nasıl Oluyor?

Kamu personel alımı ilanlarına yönelik bilgiyi bugün haberimizden sizlerle paylaşacağız. Ülkemizde hizmet veren kamu kuruluşları KPSS’siz bir şekilde kamu personeli alabilmektedirler. Bu alımlarını ise İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ilan vererek gerçekleştirmektedirler. Geçtiğimiz gün açılan kurum dışı ilan alımları ile birlikte İŞKUR kamu ilanları karşımıza çıkmaktadır. Bu ilanların şartları İŞKUR tarafından açıklanmaktadır. Eğer şartları sağlıyorsanız online bir şekilde başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

İŞKUR Kadrolu İşçi Alımı Nasıl Yapılır?

Kamu personel alımı KPSS’siz bir şekilde İŞKUR üzerinden gerçekleştirilmektedir. KPSS şartı bulunmayan ilanlarda mezuniyet, ikamet, deneyim gibi şartlar aranabilmektedir. Bazı ilanlarda ise engelli ve eski hükümlü aramaları gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla İŞKUR kamu ilanları karışık şekilde yayınlanmaktadır.

İŞKUR Kamu İlanları için Başvuru Nasıl Yapılır?

İŞKUR Kadrolu – işçi alımı gerçekleştiriyor. Alım yapılan kadrolar oldukça fazla. Aşağıda alım yapılan kadroları anında görebilirsiniz. İŞKUR üzerinden başvurularınızı internet şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İşte İŞKUR kamu ilanları

  • Hastanelere daimi işçi alımı İŞKUR aracılığıyla yapılmaktadır. Bu işçiler genellikle temizlik görevlisi, büro personeli, veri giriş elemanı ve güvenlik görevlisi olabilmektedir.
  • Kamu personel alımı içerisinde engelli İŞKUR personeli ve eski hükümlü İŞKUR personeli aranabilmektedir.
  • Özellikle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına Sosyal İnceleme Görevlisi alımı yapılabilmektedir. Tüm İŞKUR kamu ilanları için İŞKUR resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
SON DAKİKA FLAŞ HABER  Temmuz Memur Maaş Zam Detayları Geldi! 2023 Temmuz Zammı Hakkında Merak Edilenler

İŞKUR KAMU İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.